;
Image
Výsledky dogtrekking Výsledky dogmaraton Výsledky plyšák

Výsledky Dogtrekking

PořadíPříjmeníJménoKategorieČasBonusy
1 Hušková Ludmila long-dtw2 Craig Tender Flash australský ovčák 13:23:48 1
2 Staňková Petra long-dtw2 Vašek voříšek 15:56:20 1
3 Křováková Hana long-dtw2 Alischa z Divoké třešňovky hovawart 17:11:00 1
4 Veselá Alena long-dtw2 Beruška + Creasy Klidná řeka Aljašský malamut ( obě) 18:09:50 1
5 Kočí Monika long-dtw2 Fifinka a Kenny kříženci útulkoví 23:50:03 1
6 Málková Irena long-dtw2 Tim border kolie 25:11:10 1
7 Wičarová Jana long-dtw2 Bárt borderák 25:11:20 1
8 Keprtová Blanka long-dtw2 Cora kříženec 25:43:10 1
9 Kohlová Alena long-dtw2 Emerity hovawart 29:42:40 1
10 Vlčková Marcela long-dtw2 Arya Václavův dvůr Bílý švýcarský ovčák 30:40:42 1
11 Matesová Klára long-dtw2 Toby výmarský ohař 34:26:50 1
12 Rezková Marcela long-dtw2 Candy Pudl 36:07:25 1
13 Přibylová Jana long-dtw2 Kazan z Dašického zátiší chodský pes 37:41:39 1
14 Hellebrandová Pavla long-dtw2 Dita Nescafe 3v1 38:12:15 1
15 Čiperová Lenka long-dtw2 Garp beauceron 48:53:10 1
16 Mikolasova Sarka long-dtw2 Barca, Johan, Lada, Eska, Galka, Dasena a Pesecek hasky a pesecek DNF 0
17 Kratochvílová Jitka long-dtw2 Kačka + Miša kříženci DNF 1
18 Kalinová Monika long-dtw2 Kodiak od Mamutí skály Aljašský Malamut DNF 0
19 Křeménková Jana long-dtw2 Dag Ledová Stopa sibiřský husky DNF 0
20 Ježková Lenka long-dtw2 Plyš malamut DNF 0

PořadíPříjmeníJménoKategorieČasBonusy
1 Lédlová Martina long-dtw1 Swen Husky 12:54:55 0
2 Gráfová Věra long-dtw1 Laura, Mystery sibiřský husky 15:50:30 0
3 Dluhošová Zuzana long-dtw1 Eternity Miagorpok, Andronica Yantarni Aljašský matlamuth 17:55:30 1
4 Vargová Martina long-dtw1 Lucka severský kříženeček 20:42:45 1
5 Hajlichová Iveta long-dtw1 Cyrio z Molu Es Československý vlčák 21:09:50 1
6 Ullmannová Kateřina long-dtw1 Buffy z Modletic karelský nedvědí pes 21:12:00 0
7 Wáwrová Luisa long-dtw1 Freyja Beauceron 22:43:55 1
8 Malá Iveta long-dtw1 Bora Beauceron 24:48:13 1
9 Štipčáková Eva long-dtw1 Debbie Malanzvers Malinois 26:12:10 1
10 Kalášková Lucie long-dtw1 Beruška kříženec 27:49:32 1
11 Goldmannová Viktorie long-dtw1 Rip Bergerac de Hu šiperka 29:37:50 1
12 Kadeřábková Pavla long-dtw1 Arvika Nella Belavia český strakatý pes 29:44:41 1
13 Pěchoučková Kristýna long-dtw1 Sendy, Lucky AUO, kříženec 30:08:51 1
14 Jandeková Nela long-dtw1 Grey Hunter Miraja, Maty Saarloosův vlčák 30:38:48 1
15 Eliášová Kristýna long-dtw1 Týna, Edý Rotvajler, Voříšek 30:58:57 1
16 Slezáková Euniké long-dtw1 Chelsea Výmarský ohař 31:13:57 1
17 Done Viktorie long-dtw1 Nesa Alaskán 31:33:54 0
18 Čermáková Kristýna long-dtw1 Easy ČSV 32:23:56 1
19 Čundrlová Jana long-dtw1 Aisha Atir Bohemia,Arwen ČSV, kříženec ČSV 33:17:09 1
20 Bomerová Petra long-dtw1 Elixir Cofi Capito, Cayuga Black Doll Fallcat Australský ovčák 33:38:50 1
21 Hotovcová Eliška long-dtw1 Buddy Amico di Boemia Krátkosrstá kolie 33:43:05 1
22 Čadková Anežka long-dtw1 Saras Rabbo greyhound 34:26:20 1
23 Baumruková Michaela long-dtw1 Ben vakovlk 35:12:37 0
24 Koubová Eliška long-dtw1 Fiona AST 49:08:00 1
25 Horáková Marie long-dtw1 Tequilla, Art AUO, Pointer DNF 0

PořadíPříjmeníJménoKategorieČasBonusy
1 Koláček Patrik long-dtm2 Osman Jantar Devil Maďarský ohař krátkosrstý 12:28:40 1
2 Davidov Martin long-dtm2 Gaia Australský ovčák 12:54:46 0
3 Šeda Jan long-dtm2 Hick Sideric Miks Hovawart 15:01:35 1
4 šikuta erik long-dtm2 Fredy KAO+NO 16:48:35 1
5 Novák Michal long-dtm2 Arwen Moon Blaze VOK 17:35:40 1
6 Jareš Ondřej long-dtm2 India z Majklovy zahrady Český strakatý pes 18:15:20 1
7 Keprta Miroslav long-dtm2 Archie Borimar PRT 24:28:25 1
8 Mrňous Jaroslav long-dtm2 Aron kríženec 26:02:24 0
9 Honěk Oldřich long-dtm2 Barunka Samojed 29:38:43 1
10 Soudek Vojta long-dtm2 Tara, Čili STP 29:41:41 1
11 Budiský Martin long-dtm2 Colt borderkoš 30:09:40 0
12 Hirsch Jan long-dtm2 Arina hyena 31:01:27 1
13 Vejtasa Michal long-dtm2 Dellin Sibiřský husky 31:35:29 1
14 Šoltys Martin long-dtm2 Mysti SH 38:34:54 1
15 Černý Antonín long-dtm2 Lord výmarský-labrador 49:01:20 0
16 Polášek Roman long-dtm2 Apu Hospodský povaleč šiperka 50:36:40 1

PořadíPříjmeníJménoKategorieČasBonusy
1 Kadlec Tomáš long-dtm1 DUCI Belgický ovčák 9:29:29 1
2 Jurča Petr long-dtm1 Korýš Kříženec AO a BOC 9:46:45 1
3 Adámek Zbyněk long-dtm1 Largo SH 10:58:19 0
4 Findrik Karel long-dtm1 Ambra sibiřský husky 15:07:05 1
5 Krycner Václav long-dtm1 Bella kříženec 18:05:05 1
6 Lehotský Jakub long-dtm1 Carcharoth s Divokou Krví ČSV 18:14:30 1
7 Šíp Petr long-dtm1 Emet Portugalský vodní pes 18:42:20 0
8 Hoffmann Vojtěch long-dtm1 Ceana Tajga s Divokou krví Československy vlčák 20:15:50 1
9 Burian Pavel long-dtm1 Arnny Enixa NO 30:13:20 0
10 Vojvodík Eduard long-dtm1 Maja Alaskán 31:39:54 0
11 Bomer Lukáš long-dtm1 Agavero Cofi Capito Australský ovčák 33:38:20 1
12 Herbrych Staník long-dtm1 Edík bordel kolie 35:12:52 0
13 Herbrych Tomáš long-dtm1 Lexa lexaurin mezigalaktický 35:12:57 0
14 Egg Jiří long-dtm1 Archiebald Bílý švýcarský ovčák 37:04:45 1
15 Chvalný Jaroslav long-dtm1 Asta Kříženec 49:08:00 1
16 Hochman Ondřej long-dtm1 Engie z Kováňské tvrze Aljašský Malamut DNF 0

PořadíPříjmeníJménoKategorieČasBonusy
1 Čermák Petr long-plys - - 32:24:21 1
2 Zezulakova Andrea long-plys - - 29:38:15 1
3 Vlček Radek long-plys - - 30:50:15 0